اثبات تصاویر دروغین انتساب داده شده به سید احمدالحسن ع

از عاشوراي سال 1428 هجري قمري يا ابتداي سال 2008 ميلادي همزمان با آغاز غيبت يماني (ع)، تمام انبوه فيلم‌ها و تصاوير موجود در كليه‌ي ادارات دولتي، دانشگاه، حوزه و نيز فيلم‌ها و تصاويري كه امام (ع) با انصار گرفته بودند، با وقوع يك معجزه‌ي عجيب، از بين رفته يا محو گشتند.

در بخش تاريخچه‌اي از جنايات حكومت عراق عليه انصار امام مهدي (ع) مطالبي را تقديم نموديم كه پس از آن تاريخ، غيبت يماني (ع) همانگونه كه اهل بيت (ع) وعده داده بودند، آغاز شد و از عاشوراي سال 1428 هجري قمري يا ابتداي سال 2008 ميلادي همزمان با آغاز غيبت يماني (ع)، تمام انبوه فيلم‌ها و تصاوير موجود در كليه ادارات دولتي، دانشگاه، حوزه و فيلم‌ها و تصاويري كه امام (ع) با انصار گرفته بودند، با وقوع يك معجزه‌ي عجيب، از بين رفته يا محو گشتند. براي بررسي ادعاي مخالفان در انتساب برخي از تصاوير و فيلم‌ها به يماني (ع)، بهتر است نگاهي اجمالي به حوادث بين ذي الحجه سال 1427 تا محرم 1428 داشته باشيم تا دليل اين همه تناقض در انتساب تصاوير مختلف به سيد يماني (ع) روشن شود.

در سال 2003 صدام سقوط كرد و پس از نا آرامي‌هاي داخلي در سال 2006 انتخابات عراق زير نظر مستقيم مقامات آمريكا انجام شد كه هيچكدام از انصار و پيروان احمدالحسن در آن شركت نكردند چرا كه آن را انتخابات طاغوت مي‌دانستند… در سال 1427 قمري يا ۲۰۰۷ميلادي، مجلس عالي نمايندگان عراق مركب از نمايندگان دولت جديد و مراجع، جلسه‌ي مهمي در رابطه با جريان احمدالحسن يماني برگزار كردند و نتيجه‌ي آن اين كه همه بر مقابله با موج شديد حركت يماني و حتي برخورد نظامي در صورت نياز تاكيد كردند

عمار حكيم فرزند عبدالعزيز حكيم در جلسه‌ي مجلس عالي نمايندگان عراق درسال ۲۰۰۷

بعد از چند روز، در سال 1427 ه.ق ، سپاه مراجع نجف و جيش مقتدي صدر  به همراه گروهي نقاب‌دار، به حسينه‌ها و دفاتر انصار احمدالحسن حمله برده و عده زيادي از انصار را دستگير و بازداشت كرده و به پلمپ، تخريب و آتش زدن حسينيه‌ها و دفاتر انصار يماني مبادرت نمودند . اين تخريبها و دستگيري‌هاي گسترده در حالي بود كه در آن زمان به رسانه‌ها اجازه تهيه هيچ گزارشي از اين اتفاقات تخريبي داده نمي‌شد… بعد از اين اقدامات، حادثه زركاء پيش آمد كه عده‌اي بي‌گناه توسط سپاه مراجع و جيش المهدي وابسته به مقتدي صدر با حمايت ارتش عراق و آمريكا، در منطقه‌اي در نزديكي كوفه را به زعم جمع شدن انصار در آنجا و گزارشهاي مشكوك از حضور يماني ع در بين آنها، از زمين و هوا مورد حمله نظامي شديد قرار دادند كه حتي شناسائي كشته شدگان به خاطر شدت حملات نظامي، ممكن نبود. پس از آن مشخص شد بر اساس اطلاعات غلط، سپاه مراجع و جيش المهدي به اين منطقه حمله كرده‌اند، و انصار در آن زمان در زندان بودند، پليس عراق براي رهائي  از اين رسوائي بزرگ، گرچه ابتدا سعي كرده بود كه اين حادثه را به انصار مرتبط كند، اما پس از مدت بسيار كوتاهي همانگونه شرح آن در اين لينك  آمده، حقيقت روشن شد و حكومت به عدم ارتباط انصار با اين موضوع اعتراف نمود.

تصاويري نيز از كشته شدگان در رسانه‌ها به نمايش در آمد كه پس از مدت كوتاهي مشخص شد، كه احمدالحسن ع بين كشته‌شدگان نبوده است. شخصي كه در تصوير مشاهده مي‌كنيد «عبدالزهره الكرعاوي» و از عمال ارتش بعث مي‌باشد كه خود پليس عراق ارتباط وي با جريان يماني رو مردود دانست

تمام اجساد به سردخانه نجف منتقل گشته و از همه آنها عكس و تصوير تهيه شد و به ناچار چند روز بعد مركز پليس استخبارات اعلام داشت كه احمد اسماعيل كاطع  ، ملقب به احمد الحسن (ع) در ميان كشته شدگان نيست!!
در روزهاي بعدي شبكه‌هاي مستقل خبري عربي مانند العربيه و الجزيره با تشكيل ميزگردها و دعوت از مقامات مختلف عراقي، پرده از حقيقت ماجرا برداشتند و حقيقت حوادث الزركاء، از اين اعترافات روشن شد. در ميزگردها و مناظرات تلويزيوني، پليس و دولت متوجه سوالات بيشماري از خبرنگاران بودند . آيا جريان يماني به واقع وجهه مسلحانه و نظامي هم دارا بوده است؟ آيا احمداسماعيل كاطع كشته شده يا توانسته جان سالم بدر برد؟
اين مناظرات و حرف‌هايي كه درآن زده مي‌شد سبب بوجود آمدن  تناقضات و سوالات بيشتري مي‌گشت و در نهايت پس از ميز گرد پاناروما در شبكه‌ي العربية، قرار شد فعلا چيزي از جريان يماني گفته نشود و صراحتاً مقامات عراقي مجبور به اعتراف عدم ارتباط جريان يماني با حوادث الزركاء شدند:

http://www.alarabiya.net/programs/2007/01/31/31236.html

پس از اين رسوايي، اما كار به اينجا ختم نشد و به زودي در رسانه‌ها اعلام گشت كه مراجع، فتواي قتل احمدالحسن ع را داده اند ولي هيچ اسمي از مرجعي برده نشد. كاملا مشخص بود كه اين يك زد و بند سياسي  بين دولتمردان عراق و مراجع است كه هدفي جز از بين بردن موج جريان احمدالحسن يماني و انصارش ندارند. بنابراين در محرم سال ۱۴۲۸حمله اي گسترده به انصار با برنامه‌ي قبلي صورت گرفت. عده‌ي بسيار زيادي دستگير و بيش از دويست تن از انصار به شهادت رسيدند. ابتدا اعلام گشت كه احمدالحسن به همراه تعداد زيادي از يارانش كشته شده‌اند. رسانه‌هاي عراق و در راس آنها خبرگزاري العراقيه اعلام داشت:
«نيروهاي پليس از يك توطئه پرده برداشته و جلوي يك كودتاي نافرجام را گرفته‌اند. احمد اسماعيل كاطع ، كه طراحي نقشه قتل مراجع بود و هدفش از بين بردن مراجع و بمب گزاري و تخريب در نجف و كربلا بوده كشته و تعداد زيادي از پيروانش نيز دستگير يا كشته شده‌اند.»

چند ماه بعد پليس عراق اعلام كرد كه او به امارات گريخته است. پليس امارات از استخبارات عراق تقاضاي عكسي كرد تا احمد اسماعيل كاطع را مورد پيگرد و تعقيب قرار دهد. ولي پليس عراق و رئيس استخبارات ژنرال ساعد احمد رومحي  در يك برنامه تلويزيوني اعلام كرد:
تصويري از احمد الحسن فعلاً موجود نيست و ما در صدد هستيم تصاوير واضح و مشخصي براي كشورهاي همسايه ارسال كنيم!!

آيا مي‌توان باور نمود شخصي كه بيش از ۳۵ سال در بصره زندگي و تحصيل مي‌كرده و نيز مدرك مهندسي عمران در دانشگاه بصره داشته حتي يك تصوير واضح نداشته باشد؟؟؟

پس از مدتي پليس امارات اعلام كرد هنوز هيچ تصوير و مشخصاتي در احمد اسماعيل كاطع توسط پليس عراق براي آنها ارسال نشده است. متن اين بيانيه تحت عنوان «الاعمال الاجرامية التي اقترفها الدجال مدعي المهدوية احمد الحسن» در تاريخ 21 ژانويه 2008 ميلادي در سايت‌هاي مختلفي قرار گرفت و پليس امارات در زير آن اين مهر را به جا گذاشت:

صورة غير موجودة (تصويري در پرونده وجود ندارد.)

پس از اين فضاحت آشكار، پليس عراق دست به شگرد تازه‌اي زد ولي اين بار موضوع  را رسانه‌اي نكردند بلكه ابتدا سعي كردند از طريق سايت‌ها و وبلاگ‌ها به عمليات ناجوانمردانه الزركاء ماهيت حقيقي بدهند. تصاويري از اشخاص گمنام و بدون هويت در وبلاگ‌ها قرار داده شد و ادعا كردند اين شخص همان احمداسماعيل كاطع مي‌باشد كه متواري شده و تجهيزات نظامي و مواد منفجره از منازل پيروانش كشف گرديده.

http://www.burathanews.com/news_article_34419.html

حال ببينيم تصوير فوق متعلق به چه كسي است؟؟!!

خاطر نشان مي‌كنيم در زماني كه حوادث الزركاء اتفاق افتاد احمدالحسن يماني (ع) حدود ۳۸ سال سن داشته است. با دقت در تصوير فوق متوجه مي‌شويد كه شخص مزبور در تصوير بايد سني حدود 50 سال داشته باشد.

اگر هم بخواهيم بپذيريم كه اين تصوير واقعي است اين سوال پيش مي‌آيد كه آيا از شخص به اين مهمي فقط همين يك تصوير موجود است؟

اين شخص سيد حسن حمامي امام جماعت سابق حرم امير المؤمنين در نجف  است كه اكنون از انصار امام احمد الحسن (ع) مي‌باشد. تصوير وي در مهر ماه ۱۳۹۱ را مي‌توانيد در اين جا ملاحظه بفرماييد:

افتضاحي ديگر براي پليس عراق رقم خورده بود. اين بار دست به دامن مراجع شدند. آنها با ترفندي جديد يكي از عمال خود بنام فاضل المرسومي  كه عقل درست و حسابي هم نداشت تحريك كردند در كليپ‌هاي ساختگي سخنان احمدالحسن رو بازسازي كند. جالب اين جاست كه در اين كليپ‌ها، به جز صدايي از حاضران خبري از وجود حقيقي آنان نيست. و فقط نماي پشت سرشان نشان داده مي‌شود!!!

نمونه‌اي از اين كليپ‌ها را در اين جا مشاهده فرماييد. قضاوت نهايي با شماست:

با نگاه در دو تصوير فوق و مقايسه آن دو حتي يك كودك خردسال هم متوجه عدم شباهت اين دو تصوير مي‌شود.

بار ديگر ترفند تازه‌اي به كار گرفته شد و از تصاوير مجهول و فاقد هويت بهره بردند. تصوير زير «عمر فؤاد سعد» از رهبران القاعده مي‌باشد كه پس از حمله آمريكا به عراق ، به كشور يمن گريخت و طبق شواهد تاكنون هيچ خبري از وي در دست نيست

با اندك توجهي در تصوير بالا متوجه مي‌شويد كه تصوير سمت راست بر اساس تصوير سمت چپ ساخته و پرداخته شده است. به حلقه دور صورت در تصوير سمت راست دقت كنيد. كاملا مشخص است كه صورت رو در يك كادر زوم قرار داده اند .. حال به اين تصاوير دقت كنيد:

خود شما قضاوت كنيد آيا همه‌ي اين‌ تصاويز متعلق به يك شخص هستند..؟؟؟

بعضي سايت‌هاي فارسي داخل ايران، مغرضانه بر اين فضاحت دامن زدند. يكي از اين سايت‌ها با شعار «جز راست نبايد گفت» به نقد جريان يماني اقدام كرده و جالب اين جا است كه در صفحات خود تصاوير فوق رو قرار داده و ادعا مي‌كند اين تصاوير مربوط به احمدالحسن ع مي‌باشند. در آخر بر طبق نص قرآن كريم كه خداوند تكذيب كنندگان را رسوا خواهد كرد :

( بَلْ كَذَّبُوا بِمَا لَمْ يُحِيطُوا بِعِلْمِهِ وَلَمَّا يَأْتِهِمْ تَأْوِيلُهُ كَذَلِكَ كَذَّبَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَانْظُرْ كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الظَّالِمِينَ ) ( يونس – 39)

بعد از روي ناداني و جهالت تصويري را  قرار مي‌دهد كه بر حقانيت شخصيت احمدالحسن يماني صحه مي‌گذارد.
http://ameri12.blogfa.com/post-416.aspx

شخصي كه در تصوير مشاهده مي‌كنيد شيخ عبدالعال سليمة، شاعر و محقق مصري الاصل و از انصار احمدالحسن يماني مي‌باشد. تصوير ديگر ايشان را مي‌توانيد مشاهده كنيد:

عبدالعال سليمة در سال 2009 به دعوت احمدالحسن يماني ايمان آورد. وي شخصي تحصيل كرده و با معلومات و شناخته شده در مصر بود. ايشان به دعوت انصار حاضر شد در سال 2010 مصادف با ماه رمضان 1431 در شبكه ماهواري “الصفا” مناظره‌اي با عدنان العرعور يكي از شيوخ مصر داشته باشد. فيلم يكي از قسمت‌هاي اين مناظره را مي‌توانيد از اين جا دريافت كنيد.

بعد از شكست در مناظره، شيخ عدنان العرعور ادعا كرد كه انصار، به عايشه فحش و ناسزا و تهمت روا داشته اند. ليكن فيلم‌هاي مناظره اين ادعا را رد مي‌كردند. چند روز بعد عدنان العرعور در همان شبكه ظاهر شد و ادعا كرد كه انصار، عايشه را فاحشه خطاب كرده‌اند و در مقام مفتي مصر از مردم در خواست كرد انصار را به قتل برسانند. چند روز بعد از آن ماموران پليس به منزل انصار در شرق مصر حمله برده و 4 نفر از آنان را بازداشت كردند. عبد السليما نيز جزو بازداشت شدگان بود.

در پرونده شماره 680 سال 2010 نزد دادگستري مصر دليلي بر اتهامات آنان پيدا نشد ليكن صفا الوعادي آزاد شد و براي بقيه متهمان 10 هزار پوند مصري جريمه قرار صادر گشت. شيخ صادق محمدي با پرداخت جريمه آزاد شد و ليكن باسم و عبدالسليما به علت نداشتن چنين وجهي تا سه ماه ديگر در زندان ماندند و بعد به سبب بحراني شدن اوضاع مصر هر دو بدون پرداخت جريمه آزاد گشتند… تا اين كه وقايع 25 ژانويه و اعتراضات مردم مصر اين موضوع را تحت شعاع قرار داد

 به ترتیب نام شخصیت عکس ها از سمت راست به چپ : صفا الوعادي ، شيخ صادق المحمدي  ، عدنان العرعور

 سرانجام در تاريخ يازدهم فوريه 2010 حكومت حسني مبارك در مصر سقوط كرد. دادگستري در حكومت جديد پرونده انصار را به دليل  نبودن مدارك اتهامي تاييد شده مختومه اعلام كرد و به ايشان اجازه داده شد آزادانه در مصر فعاليت مذهبي داشته و نيز مدرسه‌اي بنام «انصار احمدالحسن يماني» در قاهره برپا گشت. بعد از انقلاب مصر عدنان العرعور به اتهام همدستي با عمال مبارك به زندان و تبعيد محكوم شد و ليكن پس از مدت كوتاهي آزاد شد.

و الحمد لله وحده وحده وحده

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: