یمانی آل محمد، امام احمد الحسن (ع) فرمود: برای يکبار هم که شده با خود منصف باشيد و اين سؤال را از خود بپرسيد: آيا قبل از اينكه از علماى آخر زمان درباره وصى امام مهدى (ع) سؤال کنيد ، از رسول خدا (ص) و ائمه (ع) درباره علماى آخر الزمان سؤال کرده ايد؟ آيا از قرآن درباره موضع گيری علماء پرسيده ايد که موضع تغيير ناپذير آنها در هنگام مبعوث شدن انبياء و اوصياء چيست ؟ آيا از آن قرآن کريم پرسيده ايد كه چه كسى آتش ابراهيم (ع) را شعله ور كرد؟ و چه كسى خواستار قتل عيسى (ع) شد؟ و چه کسانى با نوح و هود و صالح و شعيب و موسى و يونس و تمامى انبياء و اوصياء جنگيدند؟ اگر با خودتان منصف نباشيد و حالا به اين سؤال پاسخ ندهيد پس به زودی در آتش جهنم حتما با اين پاسخ جواب خواهيد داد : ﴿وَقَالُوا رَبَّنَا إِنَّا أَطَعْنَا سَادَتَنَا وَكُبَرَاءنَا فَأَضَلُّونَا السَّبِيلَا ﴾ پروردگارا ما از علما و بزرگان خود اطاعت كرديم پس آنها ما را گمراه ساختند … 67 سوره ی احزاب

شمارش معکوس برای قوت گرفتن حوادثی که از قبل پیش بینی شده بود به جریان افتاده..

از اواسط ژوئن 2012 تا کنون آتش سوزی و صاعقه بیشتر ایالتهای آمریکا رو در بر گرفته.. همچنان تگرگ و سیل و رعد و برق و زلزله های پیاپی مردم رو بشدت وحشت زده کرده.. در نظر سنجی انجام شده بیش از 65 درصد امیدی به زنده بودن ندارند..

در این فیلم کوتاه 15 دقیقه ای صحنه های این حوادث و فرار و مهاجرت مردم به تصویر کشیده شده .. این فیلم بسیار تاثیر گذاره خصوصا صحنه ای که زنی داخل ماشینش در حال گریه کردن و فرار از صحنه آتش سوزی است..

متاسفانه ممکنه بعضی فکر کنند ایران از این بلایا بدور است و این خیال و توهمی بیش نیست.. طبق پیش بینی اکثر دانشمندان و فیزیک دانان از اوایل آگوست نیبیرو یا UB313 در مقارنه با ماه و زمین سبب تغییراتی در جو کره ماه و نهایتا زمین خواهد گردید.. این تغییرات روند صعودی خواهند داشت و بسیار مهلک هستند.. این کلیپ رو حتما تماشا کنید و این پست رو حتما پخش نمایید..

http://www.youtube.com/watch?v=baW_z0LN69o&feature=g-user-u

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: