معجزه زنده شدن کودکی به برکت امام احمدالحسن ع


بسم الله الرحمن الرحيم
و الحمدلله رب العالمين
و صلى الله و على محمد و آل محمد الأئمة و المهديين و سلم تسليما

إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَاتٍ لِّلْمُتَوَسِّمِينَ [الحجر : 75]

شبکه دیار درهفته گذشته برنامه ای خاص درباره روزنامه ی صراط مستقیم پخش کرد، در ضمن پخش برنامۀ (میان
مردم) در منطقه زبیدیۀ استان واسط عراق که در آن بعضی از کراماتی که برای انصارامام مهدی(ع) اتفاق افتاده که مؤید حق می باشد که دعوت یمانی مبارک با آن آمده است…. و شاید از مهمترین این رخدادها که مانند انفجار صدا داد، بازگشت زندگی به کودک(علی سعدون) بود که بر اثر سقوط بر لبه جوی کوچکی بر روی سرش در آن جوی غرق شده، در نتیجه دار دنیا را وداع گفت.
یکی از رهگذران او را دیده از جوى بیرون کشید بعد از اینکه او را بر روی سطح آب یافت که شکم و ریه هایش پر آب شده وشکمش ورم کرده بود ونفس نمی کشید وضربان قلبش از کار افتاده، زندگی را بدرود گفته بود….
وهنگامی که خانواده اش او رابه بیمارستان زبیدیه که در بیست کیلومتری مکان حادثه فاصله داشت بردند، پزشکان بیمارستان کاری برای وی انجام ندادند زیرا که او زندگی را از مدتی طولانی وداع گفته بود وانجام هر کاری فایده ای نداشت.
پس خانواده د کودک تسلیم نشدند ونا امید نگشته او را به سرعت به بیمارستان عزیزیه که آن هم در بیست کیلو متری زبیدیه واقع بود انتقال دادند، و لیکن با کمال تأسف خانواده کودک با همان حقیقت تلخ روبرو شدند که همان تشخیص سابق بود که پزشکان بیمارستان قبلی به آنها گفته بودند.
دکتر نبیل زبیدی در بیمارستان عزیزیه تأکید نمود که در گذشت کودک همان تشخیص دکترنادیا بوده و آن این که وفات بر اثر خونریزی مغزی و به علت شکافی در جمجمه کودک بر اثر سقوط روی لبه جوی بوده است.

وهنگامی که همه درها و اسباب طبیعی بسته شده و راهی جز تمسک به خدای سبحان و بزرگ مرتبه باقی نمانده بود صدای فریاد و گریه ی خانواده کودک بلند شد ومردم اطرافشان چه آنهایی که در بیمارستان و چه از اهل منطقه دورشان جمع شدند و در این شلوغی استاد صدام سعدون عموی کودک که معلم زبان انگلیسی می باشد دست دعاء بسوی خداوند برداشت و به حق امام احمد الحسن(ع) توسل نمود تا کودک شفا یابد، و معجزه بزرگ آن بود، هنگامی که پسرک عطسه ای کرد و زندگی در وی مجدداً جریان گرفت و همه مردم و پزشکان را متحیر ساخت، و صدای فریاد پدری که در غم از دست دادن فرزندش بالا می رفت و دلیلی بر حقانیت دعوت یمانی طلب می کرد، همانطور که خود به شخصه تصریح نمود.
و این هم دلیلی که برای پدر عزاء دار ظاهر شد همانطور که طلب نمود و بی اراده شروع به فریاد زدن به نام سید احمد الحسن(ع) در بیمارستان کرد که شاهد بالا آمدن مجدد نفسهای پسرش بود و بالا رفتن صدایش اعلان کننده زندگی دوباره ای بود.
سپس پزشکان کار خود را از سر گرفته بسوی پسر بچه روانه شدند، لوله ی پلاستیکی را وارد ریه اش برای استخراج آب کردند و طبق شهادت حاضرین حدود دو الی سه لیتر آب را استخراج نمودند.
و نتیجه ی مهم این بود که پدر سعدون ایمان خود را به این دعوت مبارک اعلام کرده و گفت خدای عز و جل او را با فضل خود مورد رحمت قرار داده و دلیلی که از قبل طلب کرده بود و شرط ایمان به یمانی آل محمد(ص) گذاشته بود را به او داد، و شکر و سپاس مخصوص خدای دو عالم است.

و اینک این معجزه بزرگ در عراق مانند صدای انفجار پیچید و افراد و زائران بسیار زیادی به حسینیه در منطقه زبیدیه برای تبرک و برآورده شدن حوائج آمدند، و مردم زیادی کوله بار سفر بسته، آماده رفتن به حسینیه بر حسب شنیده هایمان از بسیاری از مردم، ومردمی که این حادثه و بسیاری از معجزات دیگری که این دعوت مبارک و انصار را یاری داده را شنیدند، و شاید بیشتر مردمی که روانه این مکان شده اند برای طلب حاجت خود باشد و لیکن بعضی طالب حق و آنها حقیقت و وقایع را با دست خود لمس می کنند تا یقین حاصل کنند و راه حق را بشناسند تا بیشتر مطمئن شوند و ایمانشان را به این دعوت یمانی مبارک اعلام کنند.

برای همه طالبین حق طلب هدایت وموفقیت از خداوند تعالی را خواستاریم وخیر مقدم به همه زائرین از همه طوائف می گوییم

برای دیدن این ویدئو کلیک کنید

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: