بلایی قریب الوقوع …؟؟

از سال 2008 میلادی تا کنون مسئله ابرهای شیمیایی بارها مشاهده شده است. ببینیم پشت پرده این ابرها چه میتواند باشد؟

AMERICAN HOLOCAUST AND THE COMING NEW WORLD ORDER

اولین بار در سال 2008 در انگلستان این مسئله مشاهده گشت. هواپیماهای غول پیکر در ارتفاع متوسط اقدام به پخش موادی در آسمان میکردند که کسی عقیده ای برای آن ابراز نمیکرد و مسئولین هم ازدادن جواب منطقی طفره میرفتند. در ماه های پایانی سال 2012 این مسئله به طرز چشمگیری افزایش یافته است و گزارشات هر روزه و تصاویر آن خصوصا در فضای مجازی انتشار میابد. گفته میشود این مواد شیمیایی که پس از پخش شدن در هوا بصورت ابرهایی لوله ای و متقاطع دیده میشوند در راستای جلوگیری از برخورد ذرات مضر خورشید بر زمین میباشد. ولی موضوع چیز دیگری است. یکی از کسانی که در این مورد دستگیر و زندانی شده سردبیر و نویسنده Planet.com بود که پس از افشاگری در مورد ذرات مضر باریم در این ابرهای معلق، دستگیر و به زندان محکوم شد.

اخبار رسیده توسط EPA با تمرکز بر روی نمونه آزمایشات انجام شده وجود بیش از حد باریم که یک ماده سمی هست را تایید میکنند..
مقدار یافت شده به اندازه 6.8ppm یعنی 6 برابر اندازه مقدار باریم که توسط سوخت موشکهای فضایی بر جای میمانند است. این مقدار باریم بشدت مضر و حاوی تاثیرات مخرب میکروبیولوژی است. دو سال قبل قرار بود کنفرانسی در سازمان ملل با محوریت این موضوع برگزار شود که بدون دلیل لغو شد.

جالب اینجاست بدانید که تاثیر این مواد روی منطقه ای که پخش میشود بسیار ناچیز است. این ابرها حاوی مقدار زیادی باریم ، سرب و آرسنیک هستند که لایه ای در طبقات زیرین جو ساخته و سبب میشوند بیشتر اشعه مضر خورشید در نقاط دیگر کره زمین از جمله آفریقا و آسیا تابش یافته و بدین سان نظم نوین جهانی رو کنترل میکنند. تحقیقات جدید نشان دادند این تاثیرات کشف شده بر روی کشورهای جهان سوم شامل انواع سرطان ، بیماریهای کلیه و قلب و نازایی است . از همه مهمتر سبب خشکسالی و متعاقب آن فقر و مرگ و میر میشوند..

پرزیدنت اوباما ، یکسال پیش در مواجهه با جمهوری خواهان فاش ساخت که زمانی به او پیشنهاد کار در یک کارگاه ساخت این مواد و یک پروژه مخفیانه داده شده بود. این پروژه شامل ایجاد ابرهایی در پایین ترین قسمت جو زمین میباشد که سبب انعکاس ذرات مضر نور خورشید و بازتاب آن بر سایر نواحی زمین است. او فاش ساخت این قرار داد که با دولت بریتانیا انجام شده بود به دلیل هزینه هنگفت فقط محدود به پخش دی اکسید گوگرد در لایه های زیرین جو میشد که میتوانست از تابش قسمتهای مضر نور خورشید جلوگیری کند.

در تازه ترین تحقیقات مشخص شد این ابرها شامل فلزاتی هستند که در طبیعت وجود نداره و صرفا توسط انسان ساخته میشود و اثرات میکروبیولوژی آن سبب عقیم شدن و نازایی میشود..!!
تصور میکنید آنها (سرکردگان ایلومیناتی ) چرا میخواهند از جمعیت کشورهای جهان سوم کاسته شود ؟؟
بدیهی است که از نظر آنها این جمعیت برای زمین مضر است و آنها نیازی به کسانی که مصرف کننده هستند ندارند. ولی اینها که عرض شد کل ماجرا نیست. نظم نوین جهانی اقتضا میکند که این روش در همه جهان به اجرا در آید.

آنگونه که منابع مخفی فاش ساخته اند شرکت CST یک بمب جدید ساخته است که در آسمان منفجر شده و پخش میگردد. این بمب که اصطلاحا INFOWARS نامیده میشود در طبقات زیرین جو منفجر شده و پس از پخش شدن در فضا میتواند در طول مدت کمی همه مردم آن ناحیه رو از بین ببرد. !!

در طول تابستان گذشته تعداد زیادی تابوت توسط آژانس مدیریت بحران در آمریکا سفارش داده شده .. حدود یک میلیون از این تابوت ها در مناطق مختلف آمریکا از جمله جورجیا و لوئیزیانا انبار شده است.. سازمان اطلاعات آمریکا CIA در مورد یک حمله میکروبی قریب الوقوع هشدار داده است.
جالبتر اینکه بدونید تعداد زیادی از این تابوت ها طی یک مراسم باشکوه نظامی به گرجستان در آسیای میانه ارسال شده است. آیا جنگی در راه است؟
آژانس مدیریت بحران آمریکا FEMA گفته که اینها برای روزهای اضطراری در نظر گرفته شده است . ولی مقامات CIA میگویند احتمال دارد زمین توسط بیگانگان فضایی مورد حمله میکروبی و شیمیایی واقع شود .
در واقع اینها تابوت نیستند ، بلکه برای حمل و نقل اجسادی بکار میروند که در اثر طاعون و سیاه زخم جان خود را از دست داده و پس از مرگ سوزانده میشوند. سازمان ناتو نیز در ماه می گذشته نسبت به جنگ میکروبی قریب الوقوع هشدار داده بود.

دوستان اطمینان داشته باشید حوادثی سهمگین در راه هستند. آماده شوید و این مطالب رو اطلاع رسانی کنید.

http://www.infowars.com/geoengineering-our-environment-under-attack/

http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2012/05/alert-nato-summit-bio-terror-attack-may-21-22-2012-2119100.html

http://americanholocaustcoming.blogspot.com/2012/05/fema-coffins-being-shipped-north.html
_______________________________________

Most of the components of napalm are admittedly, petrochemical in nature, obviously. Yet, however, I find that polystyrene is a petrochemically-derived plastic, so they not only proposed to burn plastics in jet fuel, but they actually took it from theory to practice. Burning plastic in jet fuels?!? I’m no scientist, but I think that I know a little better than to think that that would not have some detrimental environmental effects.

On their website, they say that they are working with the EPA, DOE, & NOAA, & ‘others'(mysteriously enough) to solve today’s most critical environmental problems.

Sounds like some cats that we can trust readily, right?

FEMA “COFFINS” BEING SHIPPED NORTH!

WILL THERE BE A
MAJOR CHEMICAL-BIOLOGICAL ATTACK
THIS SUMMER?
OR MAJOR BLOODSHED IN THE STREETS?
CIA MICROBIOLOGIST WARNS OF DEADLY DELIBERATE RELEASE
OF ANTHRAX AND OTHER PLAGUES AGAINST AMERICANS
FOR MARTIAL LAW AGENDA

NATO Summit Bio-Terror Attack May 21-22

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: