و حوادث پیش بینی شده در سرتاسر زمین ، استارت می خورند …!

given Sandy’s due east-to-west track into New Jersey . that puts the worst of the storm surge just north in New York City, Long Island and northern New Jersey.
In a measurement of pure kinetic energy, NOAA’s

hurricane research division on Sunday ranked the surge and wave “destruction potential” for Sandy — just the hurricane, not the hybrid storm it will eventually become — at 5.8 on a 0 to 6 scale. The damage expected from winds will be far less, experts said. Weather Underground meteorologist Jeff Masters says that surge destruction potential number is a record and it’s due to the storm’s massive size.
Sandy’s storm surge energy is spread over a wider area

اگر به یاد داشته باشید بسیاری در مورد حوادث غیر منتظره امسال هشدار دادند ولی سرکردگان ایلومیناتی که هدفی جز از بین بردن جهان ندارند همه رو تکذیب میکردند.. سازمان فضایی ناسا هم که مهره‌ای برای این گروه هست در خدمت آنان شروع به تکذیب این پیش بینی ها کرد. عده ای هنوز در خواب ناز خرگوشی سیر میکنند و دغدغه ای جز مسائل روزمره برای خودشون متصور نیستند..

از اواسط اکتبر ماه جاری گزارشات بسیاری منتشر شد حاکی از برخورد فایر بال و توپهای آتشین به نقاط مختلف کره زمین همچون چین ، انگلستان و نقاط مختلف در ایالت متحده و آمریکای جنوبی ..

طبق معمول ناسا اعلام کرد این پدیده نزدیک شدن دنباله دار هالی به زمین هست که اصطلاحا Orionids Meteor نامیده میشود و همواره در ماه اکتبر چنین اتفاقی رخ میدهد. عجیب آنکه هیچ کدام از ساکنان اون مناطق در سالهای گذشته چنین چیزی رو سراغ ندارند. به نمونه هایی از این گزارشات توجه کنید.

توپهای آتشین که در حال افزایش هستند.
توجه داشته باشید که به دلایلی از تکثیر و ارسال این فیلم خودداری میکردم.
در این گزارشات علاوه بر گوی های آتشین منتشر شده در کارولینا و لوئیزیانا پناهگاههای مهماتی بسیار کمی موجود میباشد نسبت به مناطق اطراف آسیب پذیری کمتری داشته اند. در حالی که با سگم مشغول پیاده روی روز پنج شنبه درکنار دریاچه بلونی روز 18 اکتبر در ساعت 7:45 بعد از ظهر بودم و آسمان اقیانوس پوشیده از ابر بود و بدیهی است که من قادر به دیدن چیز زیادی نبودم، ولی به یکباره کل منطقه بطور کامل روشن شد و این روشنا حدود 20 ثانیه به طول انجامید.
بعد شما در این وبکم میتونید اتفاقات دیگری رو شاهد باشید.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HwkKVek2zjc
آب و هوا در سیاتل و جایی که من زندگی میکنم باعث نوعی اضطراب و بیقراری مردم در آن شب شده بود. در محل زندگی من ، هیچگونه رعد و برقی نه وجود داشت و نه از قبل چنین چیزی وجود داشته است. ولی آنشب با هر تندری ، صدایی بلند بر میخواست که در ویدئوی بالا میتونید شاهد باشید.. زمان نیز روی دوربین نشان داده شده است.
در اینجا لینکی وجود دارد که اخبار مهمی درباره شهاب سنگها که بتازگی در کالیفرنیا در حال افزایش هستند موجود است ..
http://thewatchers.adorraeli.com/category/space/meteors-and-asteroids/
اداره پلیس دوان در کورتوال انگلستان درروز 18 اکتبر 2012 صدها تماس مردمی داشته است که آنها اظهار میکنند لرزش زمین رو احساس کرده اند. همچنین کارکنان اداره پلیس هم از لرزش طبقات ساختمان خبر داده اند.
سازمان زمین شناسی و اکتشافات میدانی در بریتانیا گزارش کرد:
این میتواند بر اثر انفجار و تکثیر زیاد یک شهاب سنگ با سرعت بالا باشد و علت آن ناشی از تغییرات فشار در جو باشد البته در زمانی که شهاب سنگ در حال سقوط است.

بی سی جی میگوید: ما در حال کاوش برای یافتن آنچه دانشمندان آنرا جستجو میکنند هستیم ولی آنچه که معلوم هست چیزی در زمین وجود که سبب میشود زمین از هرگونه برخورد یا آسیبی محفوظ بماند.

مشاهده فرمودید که عوامل ایلومیناتی سعی در عادی نشان دادن اوضاع دارند و آنرا به حوادث طبیعی و نرمال نسبت میدهند. بیشتر محققین عقیده دارند که این فایربالها طبق پیش بینی ها از دنباله سیاره نیبیرو جدا شده و به سبب خاصیت سختی که دارند بدون سوختن از جو عبور کرده و به زمین میرسند.. نیبیرو دنباله ای یک میلیون کیلومتری دارد.

در تصاویر ماهواره ای از Lasco2 ناسا اجسامی مشاهده شدند که بصورت لوله ای و بسیار بزرگ دیده میشوند.. یکی از آنها طی دو روز گذشته بدون اینکه ماهواره ای بتواند آنرا ثبت یا ردیابی کند از جو زمین گذشته و داخل دهانه آتشفشان در مکزیک شد…

طوفان Sandy بیشتر کشورهای قاره آمریکا رو به تعطیلی کشانده است. فقط دیروز در سواحل کانادا 3 زمین لرزه نزدیک هشت ریشتر اتفاق افتاد و بیشتر سبب سونامی و طغیان امواج اقیانوس گشت.
طوفان حال حاضر Sandy در سواحل آمریکا جان 50 میلیون نفر را تهدید میکند و سبب به تعطیلی کشانده شدن سازمان های دولتی و بورس معاملات شد. این به معنای یک ضربه مهلک اقتصادی است. به اعتقاد آسیب شناسان و محققین ، بیشک این سخترین طوفان تاریخ ایالات متحده بوده است.

حوادث پیش بینی شده رقم خورده است. عده ای از ایرانیان عزیز تصور میکنند این حوادث گذراست و شامل حال ما نخواهد شد.. باید عرض کنم طبق اطلاعاتی که بزودی در اینجا درج خواهد شد ، ایران از نظر زمین لرزه یکی از بدترین نقاط کره زمین بوده است. بعضی کارشناسان پیش بینی زمین لرزه های بالای 8 ریشتر رو بزودی برای ایران کرده اند.

دوستان عزیز…

ائمه ع در احادیث بسیاری هشدار داده اند حوادثی در آخرالزمان خواهد بود که از هبوط بشر بر روی زمین سابقه نداشته است.. شاید یکی از آنها حمله بیگانگان باشد ..!! شاید برخورد شهاب سنگهایی از دنباله نیبیرو !! و احتمالا فعالیت آتشفشانهای بزرگ زمین که منبع ماگمای درونی زمین رو داخل خود دارند..

همانطور که حضرت رسول ص میفرمایند ، فقط یک راه نجات وجود دارد و آنهم سوار شدن بر کشتی نجات اهل بیت است. تمام دانش و تکنولوژی جهان در برابر علم یک معصوم همانند قطره ای در مقابل اقیانوس است. به احمدالحسن یمانی بپیوندید که این حرف آخر ماست.. به شایعات دیگران توجه نکنید که عاقبتی جز هلاک ندارد. در مورد احمدالحسن ع حتما اطلاع رسانی کنید. منتظر نباشید معجزه ای شما رو تکان دهد یا برای هر کدام از ما یک فرشته بگمارند تا مارو آگاه کند.. اگر میخواهید بازهم منتظر بمانید تا شاید نشانه ای ظاهر شود ولی اطمینان داشته باشید معجزه ای در کار نخواهد بود .. !!

http://www.yamaani.com/

آزمون آخرالزمان بسیار دشوار است پس منتظر دیدن معجزه نباشید ..
بزودی سیل حوادث همه جهان رو تکان خواهد داد. تا وقت باقیست قدم اول رو بردارید. ..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: