بیدار شویم و بیدار بمانیم .. فوری و مهم تحلیل حوادث یکماه اخیر

حوادث یکماه اخیر بخوبی نشان میدهد که اوضاع به هیچ وجه عادی نیست. هزاران نفر به دلایل عمده طبیعی جان خود را از دست داده و صدها هزار آواره که خانه و کاشانه خود را از دست داده اند.. در سوریه جنگ هر روز شدت میابد و خون کودکان و بیگناهان بر زمین جاری میگردد. چندین نفر از معتقدین بودایی و مسیحی طی سال اخیر پیش بینی روزهای دشواری رو کرد

ند که بزودی از راه خواهد رسید ولی بسیاری توجه نکردند. سرخ شدن آب نهرها و دریاچه ها در بعضی نقاط کره زمین مشاهده شد. اغلب مردم بومی اعتقاد دارند که سرخ شدن رنگ آب ، دلیل بر نزول عذاب الهی است.

شاید عده ای هنوز تصور میکنند که حوادث اخیر ، نرمال بوده و حتی نیاز به تفسیر هم نداشته باشد. پس روی سخن ما با کسانی است که از حداقل ذهن هوشمندی که خدا ارزانی داشته بهره گرفته و با دقت بیشتری به اطراف خود نظر داشته باشند. بزارید ناباوران به حال خود باشند .
طبق تحقیقی که اخیرا توسط بعضی موسسات اجتماعی انجام گرفته ، ناامیدی و عدم انگیزه به طرز چشمگیری بین آحاد بشر افزایش یافته است. عده ای دلیل آنرا پایان چرخش بزرگ 26 هزار ساله مایان و تغییر ابعاد کیهانی قلمداد میکنند. با تحقیقاتی که باستان شناسان روی آثار و نقاشی های باستانی یافته اند مشخص میگردد که این اثرات تازگی ندارد و در دوره های گوناگون امواج کیهانی بر روی زندگی بشر تاثیر گذاشته و آنرا متحول ساخته اند. آثار نقاشی های باستانی بخوبی این تغییر و تحول را به تصویر کشیده است که یکی از اون نقاشی ها ، درخت مقدس مایاهاست.

امواج کیهانی طبق اعتقاد پان آندو منجم و باستان شناس اروپایی و موسس بیداری کیهانی ، بزودی به سیاره ما رسیده و با قدرت به ما ضربه میزنند. طبق بررسی و تحقیق یک موسسه غیر دولتی در آمریکا ، که روی بیش از دویست نفر انجام شده ، هسته کروموزم بشر تغییر کرده است. عده ای عقیده دارند امواجی که از مرکز کهکشان به ما میرسند قادر هستند روی تالاموس مغز اثر کرده و قسمتی از مغز که محل تشخیص خوب و بد هست رو دچار ضعف و اختلال کنند. شاید دلیل ضعف و اختلالات عصبی و یاس بیش از حد در یکی دو سال اخیر همین باشد. حتی در روایات ائمه شیعه ع نیز آمده است مردم در آخرالزمان گروه گروه از دین خدا خارج میشوند همانطور که در آغاز اسلام گروه گروه وارد میشدند..

طی سه ماه اخیر شهر تبریز بارها لرزیده است . تبریز روی یکی از بدترین گسل های خاور میانه واقع شده که البته تهران هم در امتداد همین گسل قرار دارد و محققان بارها در مورد زمین لرزه قریب الوقوع در تهران هشدار داده اند. وقوع یک زمین لرزه حتی 6 ریشتری در تهران میتواند ، همه کشور را از حالت تعادل خارج سازد. دیروز در گواتمالا یک زمین لرزه 7.5 ریشتری در طول فقط چند ثانیه ، جان دهها نفر را گرفت. و صدها خانه را ویران کرد. امروز چندین زمین لرزه بالای 6 ریشتری در کانادا بیشتر نواحی این کشور رو در معرض ترس و وحشت قرار داده است. همانطور که پیش بینی میشد حوادث در حال شدت یافتن هستند. همین امروز بعضی از نواحی ساحلی شرقی آمریکا مجبور به ترک محل زندگی خود شدند. طوفانها یکی از پس از دیگری از راه میرسند و طاقت و تحمل مردم این ناحیه بشدت تحلیل رفته است. بعضی گزارشات برای جلوگیری از رشد یافتن نگرانی عمومی ، از پخش در رسانه ها منع میشوند.

بهرحال همونطور که شاهد هستید سیاستمداران برای زندگی بی ارزش خود دائما در تلاش و تکاپو هستند و با وعده های واهی سعی میکنند دل مردم رو خوش کرده و چند صباحی بیشتر ، از قدرت خود لذت ببرند. رئیس جمهور آمریکا پس از پیروزی در انتخابات وعده آینده روشن به مردم جهان میدهد ولی در نقطه مقابل در اروپا و سایر نقاط جهان ، قوانین ریاضت اقتصادی وضع میشود. مردم ایران هم حال و روز خوشی ندارند. عده ای با پولهای باد آورده هنوز فکر تجملات و لذت های زندگی و سوار شدن بر اتومبیل های گرانقیمت تر و لوکس تر هستند. بعضی هنوز تصور میکنند در صورت بروز حادثه ، ثروت و موقعیت و ماشین لوکس و موقعیت اجتماعی آنان قادر است ایشان رو از بلا نجات دهد. در انجیل لوقا چنین میخوانیم :

” در آن زمان، دنيا مانند زمان لوط خواهد بود كه مردم غرق كارهاى روزانهشان بودند، مىخوردند و مىنوشيدند و خريد و فروش مىكردند، مىكاشتند و مىساختند تا صبح روزى كه لوط از شهر سدوم بيرون آمد و آتش گوگرد از آسمان باريد و همه چيز را از بين برد. بلى به هنگام بازگشت من، اوضاع دنيا به همين صورت خواهد بود. ” لوقا، 17: 28 و 29 و 30

بهرحال بسیار کودکانه است که تصور کنیم از قبل حوادث به ما هشدار میدهند. مثال واضح آن طوفان سندی بود که پس از گذشتن از چند کشور آمریکای لاتین ، هواشناسان اعلام کردند از قدرت آن کاسته شده است. ولی به یکباره پس از رسیدن به ایالت های جنوبی و فلوریدا ، ناگهان تبدیل به یک طوفان کوبنده ( هاریکن) شد و در عرض دو روز سیستم کل سواحل غربی و حتی شهرهای بزرگی چون نیویورک و نیوجرسی را مختل کرده و باعث قطع برق برای مدت دو روز شد . چنانچه به اعتقاد عده ای میتوان آنرا بزرگترین طوفان تاریخ ایالات متحده قلمداد کرد.

دلیل پرداختن به این نکات و حوادث اینست که بدانید از این به بعد حوادث شدت خواهند گرفت. آنروز شاید بنده در خدمت دوستان نباشم و شاید چند ماه دیگه دنیای ما به شکلی که الان میبینیم ، وجود نداشته باشد. نام احمد الحسن ع رو به زبان جاری کنید و به دیگران بگویید. هرچند دیگران را خوش نیاید ولی قدم اول رو برای نجات خود بردارید. لطفا در این روایت دقت کنید.

” از امام صادق ع سوال شد چگونه ظهور امام مهدي ع را بشناسم و امام ع او را اينگونه معرفي ميكند كه: (( اي مفضل با شبه ظاهر ميشود تا اشكار گردد و ذكرش بالا ميرود و امرش اشكار ميگردد و نامش و كنيه اش را ميخوانند و اين ياد بر زبان اهل حق و باطل و موافقين زياد ميگردد تا حجت معرفتش بر انها تمام گردد به اينكه ما او را در اقوال خود معرفي كرديم و نامش و نسب و كنيه او را گفتيم و اينكه نام او نام و كنيه جدش رسول اكرم ص ميباشد تا كسي نگويد او را نشناختم يا براي او اسم و كنيه و نسبي نيست به خدا قسم تا زماني كه اشكار شود و نامش معلوم گردد همه نامش را بر زبان خواهند اورد حتي دشمنانش تا حجتي باشد بر انها و بعد از ان ظاهر ميشود همانگونه كه جدش گفته است و خداوند متعال فرموده كه او همان كسي است: كه رسول خود را با هدايت و دين حق بر اديان ديگر ظاهر ميسازد حتي اگر مشركين نخواهند ”

طی چند هفته گذشته عده ای از عزیزان به پیج پیام دادند که در استخاره و رویا ، گواهی بر حقانیت ایشان یافته اند که انشالله بعضی از اون موارد رو در قالب یک پست در پیج قرار میدیم. این بیعت نیاز به صرف هزینه یا انرژی فراوان ندارد. همین یک جمله رو بر زبان جاری کنید انشالله که اثراتش خیلی زود در روح و روان شما ظاهر خواهد شد :

الهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

طبق روایتی که عرض شد چه دشمنانش بخواهند چه نخواهند ذکر او بالا خواهد رفت و نامش بر زبان دوست و دشمن زیاده میشود تا بدین گونه حجت بر دیگران تمام شود و نگویند اورا نمیشناختیم.
نام ایشان رو به دیگران بگویید. هرچند کسی نپذیرد . این عمل بر کسانی که این متن رو خواندند وظیفه شرعی است. حتی اگر اهل نماز و روزه و عبادات هم نیستید خبر ظهور ایشان را به دیگران بدهید. هزاران نفر در نقاط مختلف جهان به دعوت ایشان لبیک گفته اند .

” ابو بصیر گفت که از امام صادق ع شنیدم که می فرمود: قائم(یمانی ع) قیام نمی‌کند مگر آنکه حلقه (یاران ایشان) تکمیل شود،‌ گفتم : تعداد این حلقه(یاران) چند نفر هستند؟ فرمود: ده هزار نفر.”
الغیبة النعمانی ص 320، إثبات الهداة: 3 / 545، ح 533. حلیة الأبرار: 2 / 633. بحار الأنوار: 52 / 367، ح 152

این تنها توقعی است که یک امام معصوم و فرزند مظلوم فاطمه س از شما داره.. سعی کنیم از این امتحان سخت ، موفق و پیروز بیرون بیایم. بشارت نزدیکی قیام توسط ایشان به انصار نزدیکشان داده شده .
فریب این روزهای آرام رو نخورید دوستان.. فریب دشمنان ایشان رو نخورید. همه این تشریفات و زر و زیور قادر به نجات بشر نیستند. تمامی تکنولوژی حال حاضر جهان در برابر قدرت و مشیت الهی چونان شعله شمعی در برابر تندباد هاست. طومار بشریت وقدرت روز افزون قدرتمداران در عرض چند ثانیه با حکمت خداوند در هم پیچیده میشود .

توصیه آخر :
قدمی در راه دعوت ایشان بردارید تا اثرات آنرا به چشم خود ببینید. هر سوالی و شبهه ای در مورد ایشان دارید ، جوابی درخور دارد. به خاطر داشته باشید زمین بدون حجت الهی نیست و این نص قرآن است . و خداوند در قرآن تاکید کرده است که بر هیچ قوم و ملتی بلایی نازل نمیکند مگر اینکه از قبل حجتی در میان آن قوم فرستاده است. حجت خداوند سالهاست غریبانه در میان مردم وجود داشته و اکنون نوبت ماست که قدمی بر داریم. این امام مظلوم از شما نه تظاهرات میخواد نه پول نه هیچ چیز دیگری..
فقط به حقانیت ایشان اقرار کنید کافی است.

الهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

http://www.yamaani.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: