21 دسامبر از راه رسید

548601_376096859149126_1879199388_n

فردا روزی است که پایان تقویم 5200 ساله مایاها و پایان چرخش بزرگ 26 هزار ساله منظومه شمسی در کمربند زودیاک و آغاز عصر آکواریوس نوین میباشد. تاریخی که عده ای زیادی از سالها قبل در مورد آن سخن گفته و بروز نظریات آمیخته با علم و شایعه را باعث گشته است. همچنانکه بعضی مدعی شده اند این تاریخ در کتب مقدس تورات و انجیل هم در قالب استعارات بیان گشته است.

21 دسامبر 2012 یکی از زیباترین و عجیبترین مقارنه های منظومه شمسی بین خورشید و 6 سیاره طبق تصویر اتفاق خواهد افتاد. ولی بجز آن مقارنه دیگری بین خورشید و سایر ستارگان کهکشان و صور فلکی نیز بوقوع خواهد پیوست. حتی شبکه های خبری معتبر جهان از جمله FOX news ، NBC ، BBC و CNN هم تصمیم دارند این مقارنه زنده سیارات را بصورت زنده نمایش دهند. هرچند ناسا اعلام داشته است که این مقارنه در سالهای 1962 و 1980 نیز اتفاق افتاده ولی محاسبات نجومی و بررسی حرکات صور فلکی این نظر ناسا را رد میکند. در پایان تقویم مایاها هیچ اشاره ای به پایان جهان در تاریخ 21 دسامبر نشده است و فقط کتیبه ای از مایا ها موجود میباشد مبنی بر سیل بزرگی که تاریخ آن هم بدرستی مشخص نگردیده ولی عده ای از محققان وقوع این سیل را در این تاریخ ذکر کرده اند.

اشخاص بزرگ و سرشناسی در جهان همچون دالایی لاما ، رهبر روحانیون تبت و نیز پیشگوی معروف فرانسوی “نوستراداموس” حوادث جنگ ها و بلاهای این دوره را بدرستی پیش گوئی نموده هرچند عده ای در صدد هستند این پیشگوئی ها را دسیسه فراماسونها نشان دهند ولی برای محققان آشکار گردیده که او از مسائلی به درستی آگاهی داشته و توانسته با زیرکی و دقت همه آنها را در قالب اشعار و استعارات و نقاشی های خود بیان بدارد. البته تاریخ 21 دسامبر هیچ گاه توسط نوستراداموس بوضوح بیان نشده ولی محققان اعتقاد دارند شواهدی در نقاشی های کتاب گمشده منتسب به نوستراداموس یافته اند که به مقارنه و روزهای تاریک در این تاریخ اشاره داشته است. نیز پیشگوی معروف روسیه “وانگا” این تاریخ را شروع حوادث سهمگین دانسته است .پیشگوی بزرگ روحانیون تبتی و در راس آنان دالایی لاما طی نامه ای به سازمان ناسا در مورد حوادثی که از این تاریخ شروع میشود هشدار دادند و خواستار اطلاع رسانی صحیح به مردم شدند.

دالایی لاما با وجود برخورداری از مقام والای عرفانی به غیر مطبوعات زرد، اقدام به پیشگویی در مورد دنیا برای سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) نموده است. به عقیده ی وی، تغییرات جوی از تاریخ 21 دسامبر سال جاری و تنها 2 هفته ادامه خواهند داشت. بطوری که در ساعت 10 صبح به وقت مسکو (10:30 به وقت تهران) تاریکی و سکوت بر جهان حکم فرما خواهد شد. حیوانات و جنبندگان بر خلاف انسان ها، پایان دنیا را احساس خواهند نمود. بر اساس نصیحت های وی، یک روز پیش از وقوع این حادثه باید به جنگل پناه برده و وسایلی از قبیل لباس گرم، آب، کبریت، مدارک، غذای کافی و غیره را در اختیار داشته و تا پایان این روزهای سرد و تاریک، در خانه هایمان بمانیم.

بر اساس گفته ها و پیش بینی های “وانگا” پیشگوی مشهور روسی، در این روز، قاره آفریقا به پوششی از یخ تبدیل شده و بخش عظیمی از کره ی زمین بوسیله سونامی و یا طوفان های سهمگین، به زیر آب فرو خواهد رفت. همچنین در ادامه برای رسیدن مردم به جزای اعمالشان، جسم سنگینی از آسمان بر زمین فرود خواهد آمد و حیات به طور کلی از روی زمین محو خواهد شد.

حتی در چین که اعتقاد به پایان جهان در مردم همچون ادیان دیگر بر روی زمین وجود نداشته ، عده زیادی از مردم برای این روز تدارک دیده اند و با جمع شدن در معابد به راز و نیاز و دعا دست میزنند. با وجود همه این گمانه زنی ها ، اکثر دانشمندانی که به پایان جهان در این تاریخ اعتقادی ندارند ، نمیتوانند وجود نیبیرو را تکذیب کنند. مدارک کافی از وجود سیاره ایکس حکایت دارند که غیر قابل چشم پوشی و کتمان هستند. این سیاره در تمامی اعتقادات و ادیان و تمدنهای باستان به اسامی مختلف نامبرده شده است. در قرآن سوره طارق به اجماع اکثر محققین اسلامی اشاره به سیاره ناشناخته نیبیرو دارد.

هرچند که ما اعتقادی به پایان جهان در تاریخ های ذکر شده نداریم ولی باور داریم باید تمام فرضیات را به دقت مورد مطالعه قرار داد. شایعات پایان جهان از اعتقادات ماتریالیستی ناشی میشود که در قالب فرضیات پوپولیستی و عوامفریبانه رواج یافته است. در آیین اسلام تعیین وقت برای حوادث یا پایان جهان بشدت نهی شده است. ائمه ع هم پیشگویی حوادث و زمان آنها را از روی حرکات سیارات و ستارگان که اصطلاحا تنجیم نامیده میشود نهی فرموده اند. با این که ما در این پیج هیچگاه به تاریخ مشخصی استناد نداشته ایم ولی بارها عزیزان در کامنت هاشون کم لطفی میکنند و دائما از تاریخ 21 دسامبر حرف میزنند. اگر در پستهای قدیمی پیج بررسی کنید ما هیچ اشاره ای به این تاریخ یا زمانهای مشخص دیگر نداشتیم. ولی همه فرضیات علمی مربوط به این تاریخ را عنوان کردیم . در عین حال اعتقاد ما به عنوان مسئولان این پیج اینست که در دوران منتهی به ظهور مهدی ع و قیامت صغری قرار داریم و نشانه هایی که ائمه شیعه در احادیث بیان داشته اند یک به یک در حال ظهور هستند. تفاوت بین مذهب تشیع و باورهای اعتقادی دیگر نیز در همین میباشد که ما پایان جهان را طبق نص آیات و روایات در ید قدرت حضرت حق میدانیم و با تعیین تاریخ کاملا مخالفیم ولیکن سعی کردیم در اینجا با تلفیق علم و اعتقادات خصوصا ادیان بزرگ الهی و روایات ائمه ، نشان دهیم که در دوران ظهور مهدی عج بسر میبریم.

بزرگترین نشانه را وجود فرستاده و فرزند امام زمان ، یعنی احمدالحسن (ع) و دعوت مبارک ایشان میدانیم. کلام ایشان حجت آشکار میان ما و شما خواهد بود. ایشان به وقوع بلا هشدار داده اند. ما به وعده الهی و کلام فرستاده حضرت مهدی (ع) ایمان داریم و هدف از تاسیس این پیج رساندن دعوت ایشان بود. هرچند عده ای را خوش نیاید اما از شما دعوت میکنیم به پرچم ایشان ملحق بشید و این فرزند مظلوم فاطمه را یاری کنید. ما کرامات و بینات ایشان را عینا با چشم دیده ایم و با پوست و گوشتمان احساس کرده ایم. عمده فعالیت ما به سبب ایمانی است که از عنایات ایشان نصیبمان گشته و این کوچکترین کاری است که در ازای این ایمان انجام میدهیم. هرچند قادر هستیم به مطالبی اینجا اشاره کنیم که به گوش هیچ کدام از عزیزان نرسیده باشد اما هدف ما در راستای دعوت مبارک احمدالحسن(ع) شکل گرفته و رشد یافته است. تا وقت هست در این مورد مطالعه و تحقیق کنید و به شایعات توجه نداشته باشید که خدای نکرده روزی پشیمان شویم.

الهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: