بررسی یک دروغ بزرگ – مهم

415475_377753932316752_1979420586_o

بررسی یک دروغ بزرگ (مهم )

این مطالب برای حق جویان و پویندگان حقیقت بسیار اهمیت دارد. کسانی که به سایتهای دروغ پرداز داخلی که جز اراجیف و دروغ چیزی رو به شما نمیگویند ، استناد میکنید باید بدانید که بارها تهمت ها و دروغهای آنان نسبت به محضر احمدالحسن (ع) و انصارشان ، رو شده و از این بابت حتی دست به تحریف و دروغهای تازه زده اند. شخصی که در تصاویر مشاهده میکنید ، سید حسن حمامی از مراجع نجف و یکی از انصار احمدالحسن (ع) میباشد. قبل از هر چیز از دوستان میخوام به یکی از آدرسهای زیر بروند.

فارس نیوز :
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910724000843

شما نیوز :
http://www.shomanews.com/News/?Id=2493

این سایتهای دروغ پرداز که در نظرشان مردم همانند اسیرانی هستند که موظفند بی چون و چرا همه دستورات را اطاعت کنند و حتی حق اعتراض و انتقاد ندارند ، عکسی را تحت عنوان :
“فرزند دروغین امام زمان (ع) ” انتشار داده و برای شما که از مطالب خبر ندارید ادعا کرده اند این شخص احمدالحسن یمانی مدعی دروغین نائب امام زمان هست. آنها نمیخواهند شما بدانید که معجزه احمدالحسن این بوده که همه تصاویر و فیلمهایی که از او موجود بوده به یکباره محو شده ..

بجز این سایتها که هنوز از تهمت و اراجیف دست بر نمیدارند ، سایتهایی دیگر دست بکار شدند و این عکس رو حذف کردند. از جمله سایتی بنام anti666 که منتسب به رائفی پور هستند. سایت مشرق که همین عکس را تحت عنوان فرزند دروغین امام زمان منتشر کرده بود زودتر دست بکار شد و عکس را حذف نمود ..

مشرق نیوز :
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/163336/فرزند-دروغین-امام-زمان-را-بهتر-بشناسیم

روی سخن ما با شماست. دولت دست نشانده و فاسد عراق ، پس از اینکه دید دشمنی با ایشان و انصارشان بجز فزونی مشکلات برایش هیچ نتیجه ای نداشته است ، و این دعوت مبارک هر روز در اقصی نقاط جهان رو به گسترش و اشاعه است ، از تهمت و فشار دست برداشت و همانطور که در تصویر میبینید ، مدارس مختلف انصار در نقاط مختلف عراق ، حتی مصر و تونس و لیبی و سوئد و آلمان و استرالیا و اخیرا در کشور کره جنوبی راه اندازی شده و کلام و دعوت فرستاده مهدی (ع) علیرغم فشار دشمنان دین و حقیقت در حال گسترش است.

در نهایت باز از عزیزان تمنا دارم تا زمان باقی است ،راه خودتون رو انتخاب کنید و به پرچم ایشان ملحق بشید. از ایشان هیچ فیلم و تصویری موجود نیست بجز صوت زیبایشان که عده زیادی با شنیدن صدای ملکوتی احمدالحسن (ع) به دعوت ایشان لبیک گفته اند. آیا نمیخواهید فرزند مظلوم فاطمه (س) را یاری کنید ؟؟ پیام هل من ناصر ینصرنی ایشان رو با صدای خودشان در این لینک گوش کنید.

پیام عاشورای احمدالحسن (ع) :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q8lLsfJ8Kwc

برای بررسی تصاویر و فیلمهای منتسب به ایشان این لینک رو مطالعه کنید :
http://yamaani.com/article.php?aid=jy46ow

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: