یمانی آل محمد، امام احمد الحسن (ع) فرمود: برای يکبار هم که شده با خود منصف باشيد و اين سؤال را از خود بپرسيد: آيا قبل از اينكه از علماى آخر زمان درباره وصى امام مهدى (ع) سؤال کنيد ، از رسول خدا (ص) و ائمه (ع) درباره علماى آخر الزمان سؤال کرده ايد؟ آيا از قرآن درباره موضع گيری علماء پرسيده ايد که موضع تغيير ناپذير آنها در هنگام مبعوث شدن انبياء و اوصياء چيست ؟ آيا از آن قرآن کريم پرسيده ايد كه چه كسى آتش ابراهيم (ع) را شعله ور كرد؟ و چه كسى خواستار قتل عيسى (ع) شد؟ و چه کسانى با نوح و هود و صالح و شعيب و موسى و يونس و تمامى انبياء و اوصياء جنگيدند؟ اگر با خودتان منصف نباشيد و حالا به اين سؤال پاسخ ندهيد پس به زودی در آتش جهنم حتما با اين پاسخ جواب خواهيد داد : ﴿وَقَالُوا رَبَّنَا إِنَّا أَطَعْنَا سَادَتَنَا وَكُبَرَاءنَا فَأَضَلُّونَا السَّبِيلَا ﴾ پروردگارا ما از علما و بزرگان خود اطاعت كرديم پس آنها ما را گمراه ساختند … 67 سوره ی احزاب

چرا صاحب الزمان ع در ویدئو ظاهر نمی شود؟

سید احمد الحسن علیه السلام در جواب شخصی که از ایشان پرسیده بودند چرا صاحب الزمان ع در ویدئو ظاهر نمی شود تا دوستدارانش مطمئن شوند و حجت از منکرین برداشته شود ؟ اینگونه پاسخ فرمودند:

آیا معتقدی که فقط خروج شخصی با وسایل ویدیویی و سخن او که (من مهدیم ) از همه انکارها باز میدارد و مردم او را تصدیق میکنند و منکران به مهدی با وجود مهدی ایمان می آورند ؟؟!!! آیا قرآن خوانده ای ؟ آیا نام نبی ای به نام نوح را شنیده ای ؟ و آیا میدانی چقدر قومش را دعوت کرد ؟ و آیا میدانی چند نفر از آنها به نوح ع ایمان آوردند ؟ و آیا نام موسی ع و عیسی ع و محمد ص را شنیده ای ؟ و آیا میدانی چقدر از مردمی که دیدگان خود را در عالم ماده و در این حیات دنیا ، تباه کرده بودند یاری خواستند ؟

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: