حقیقت UB313

حقیقت UB313

امام احمدالحسن (ع) فرمودند:
در مورد رخداد یک فاجعه بزرگ بروی زمین که عذابی برای مردم است به شما هشدار داده‌ام و خداوند هر آنچه بخواهد انجام می‌دهد. و قبل و بعد همه چیز این امر به خداوند برمی‌گردد. و ممکن است علت این عذاب نزدیک شدن یک ستاره دنباله دار یا یک سیاره کوچک به زمین یا برخورد شهاب‌سنگ یا هر چیز کیهانی دیگر باشد. و این فرمان خداست و این دومین طوفانی است که شاید باعث مرگ اکثر مردم زمین گردد و خداوند هر آنچه بخواهد انجام می‌دهد. اما درباره موعد سال 2012 , من به شما می‌گویم که شاید خیلی زودتر از آن اتفاق بیفتد در حالیکه قبل و بعد همه چیز به خدا بر می‌گردد.”

مطالب زیر اهمیت زیادی دارند بنابراین تمنا داریم در مطالب ما دقت کنید چرا که شاید به صلاح و هلاک همه ما در آینده ارتباط داشته باشد. اغلب عزیزان و حتی بیشتر پیروان احمدالحسن (ع) از عمق این رویداد اطلاع چندانی ندارند. بنابراین خیلی راحت از کنار آن میگذرند. پس در مطالب دقت کنید و همیشه به خاطر بسپارید. بزودی حوادثی خواهد بود که هیچ کس تصور آنرا هم نمیکند. ذکر این نکته ضروری است که این سخن ایشان سالها قبل از به سر زبان افتادن سیاره دهم یا نیبیرو بیان شده است.

در 21 اکتبر سال 2003 مطابق با 24 شعبان 1424 هجری ، سیاره دهم منظومه شمسی برای اولین بار توسط ستاره شناسان آمریکایی ، مایکل براون و چاد تراجیلو کشف شد و رسما UB313 نامیده شد.

البته صرفنظر از کشف این سیاره دو مسئله با اهمیت تر وجود دارد. اولا کشف این سیاره در چه بازه ء زمانی اتفاق افتاده و ثانیا نامگذاری آن چه ارتباطی با قائم (ع) دارد ؟

در فرهنگ لغت ستاره شناسی حرف U بیان دارنده این واقعیت است که این سیاره در نیمه دوم ماه اکتبر کشف شده است و آن در واقع ۷۸۲۷ مین جرم آسمانی ثبت شده می‌باشد. ۳۱۳ بیان می‌دارد که این جسم با سایر اجرام کشف شده آسمانی در این دوره زمانی تفاوت دارد .. چرا ؟؟

الفبای لاتین 26 حرف است که اگر حرف “I ” را که تنها حرف ایستاده و ثابت (قائم) این زبان هست حذف کنیم، 25 حرف باقی می‌ماند.
عدد 7827 در واقع از حاصل 2 + (313 * 25 ) بدست آمده است.
حرف B حرف دوم در الفبای لاتین می+باشد

با در نظر گرفتن اینکه که 313 تعداد انصار مهدی (ع) میباشند و 25 تعداد الفبای لاتین منهای حرف ” I ” هست و همچنین 27 ، عدد حروف دانش بشری است که قائم برای مردم خواهد آورد و آنرا به دو حرفی که تاکنون از دانش کشف شده است اضافه کنیم همان عدد 7827 حاصل می‌گردد که شماره نیبیروست .

امام صادق ع فرمودند:
“علم شامل 27 حرف است و هر آنچه پیامبران قبلی آورده اند 2 حرف بوده و تازمان ظهور مهدی چیزی به مردم داده نخواهد شد جز این دو حرف. بنابراین زمانیکه قائم ما ظهور کند بقیه 25 حرف باقیمانده را آشکار میسازد. و آنها را در بین مردم پخش خواهد کرد و همه را به آن دو حرف قبلی اضافه خواهد کرد بطوری که 27 حرف کامل گردد. “

حتما بیشتر شما اطلاع دارید که در قاموس ماسونها عدد 10 وجود ندارد چنانچه آنان از این عدد گریزان هستند و آنرا نماد خداوند می‌دانند. بنابراین دو عدد 9 و 11 را گرامی می‌دارند و پس از عدد 9 یکباره به عدد 11 پرش می‌کنند و به تصور خودشان از روی خداوند عبور می‌کنند. این یکی از دلایلی است که اعداد 9 و 11 در فرآیند ماسونی اهمیت و اعتبار ویژه ای دارند. توجه شما رو به حادثه 11 سپتامبر جلب می‌کنم که بیشتر آنرا به 11/9 می‌شناسیم. نیبیرو در واقع همان UB313 و سیاره دهم منظومه شمسی است که سرکردگان ایلومیناتی بشدت از آشکار کردن آن هراس دارند و آنرا از چشم شما مخفی می‌دارند.
ظهور ستاره سرخ یا UB313 طبق اسناد تاریخی همواره در زمان یکی از فرستادگان الهی بوده است. چنانچه در روایت ذیل می‌خوانیم:

امام باقر (ع) می‌فرمایند :
” هر گاه عبّاسی به خراسان رسد، گیسوی سختی آور در مشرق طلوع میکند. نخستین بار که طلوع کرد، برای نابودی قوم نوح بود، هنگامی که خدا غرقشان کرد. در زمان ابراهیم (علیه السّلام)، آن گاه که او را در آتش افکندند و زمانی که خداوند فرعون و همراهانش را نابود ساخت و هنگامی که یحیی پسر زکریّا کشته شد، طلوع کرد. پس هر گاه آن را دیدید، از شرّ فتنه‌ها به خدا پناه برید. طلوع این ستاره پس از گرفتن خورشید و ماه خواهد بود. سپس بنی عبّاس درنگ نمیکنند(دوام نمی آورند) جز زمانی کوتاه ، تا آنکه اَبْقَع در مصر آشکار شود. ( الفتن، ص 148، جزء ۳، ح 607) “

از مجموع روایات اینگونه برداشت می‌شود که یکی از نشانه‌های این ستاره ، سرخی است که آسمان را فرا می‌گیرد

امام باقر (علیه­السلام) فرمود:
پیش از قیام قائم (علیه­السلام) مردم به وسیلۀ آتشی که در آسمان
آشکار می‌شود و سرخی‌­ای که آن را فرا می‌گیرد، از گناهانشان بازداشته می‌شوند. الإرشاد، ج ۲، ص ۳۸۷

در واقع حروف U و B را میتوان اینگونه تفسیر کرد. حرف U مانند ظرف است و B به معنای باب( در) آن ظرف میباشد.
امام احمدالحسن ع در کتاب حقایق و رموز اعداد (بیان حق و السداد من الاعداد) می‌فرمایند :
” مهدی اول (یمانی) ظرفی برای 25 حرف میباشد در ارتباط با بقیه 313 نفر اصحاب که همان B به معنای باب (در) میباشند. “

از جمع بندی توضیحاتی که در بالا ذکر شد به این نتیجه می‌رسیم که در اینجا رهبران ماسونی رو دست خورده‌اند. در واقع آنان ، نامی روی سیاره دهم نهاده‌اند که حتی خودشان خبر نداشتند این نام تاییدی بر قائم آل محمد (ص) می‌باشد.
به اجماع اکثر محققین اسلامی سوره طارق در قرآن اشاره به همان سیاره سرخ یا UB313 دارد. آنجا که می‌گوید :

” وَمَا أَدْرَاكَ مَا الطَّارِقُ ” و شما چه می‌دانید که طارق چیست ؟؟

بدینگونه حضرت حق ، علم بشر را به چالش می‌کشاند و همین اثبات می‌کند حتی خود دانشمندان هم اطلاع چندانی در مورد خواص این سیاره ندارند بنابراین بهترین راه، کتمان آن میباشد تا بدینسان بتوانند از موج ایرادات و سوالات ایجاد شده شانه خالی کنند.

از امام علی علیه­ السلام در بارۀ تفسیر ” طارق” (کوبنده در شب) پرسیده شد ایشان فرموند :

” آن، زیباترین ستاره در آسمان است، در حالی که مردم نمی شناسندش… بحار الأنوار، ج ۵۵، ص۸۹ ، ب ۹، ح ۴”

در حقیقت یکی از نمادهای نیبیرو ، ناشناخته بودن آن است و اینکه جای ثابتی در آسمان ندارد و دائما مسیرش را تغییر می‌دهد.

شیخ مفید- دانشمند شیعی – آورده است:
هر گاه ستاره ای سرخ را دیدی که آن را نمی شناسی و در مسیرحرکت ستارگان قرار ندارد و در آسمان از جایی به جایی دیگر می‌رود و مانند ستون است، در حالی که ستون نیست، پس بی گمان،چنین چیزی نشانۀ جنگ، بلاها، کشته شدن بزرگان، زیادی شرور و اندوه¬ها و آشوب در میان مردم است(الاختصاص، ص162)

جالب آیات آخر سوره طارق می‌باشد که خداوند از راز مهمی پرده بر می‌دارد و آن هم حیله و نیرنگ کافران است و بیان می‌دارد که او، حیله آنان را به خودشان بازمی‌گرداند.

” إِنَّهُمْ يَكِيدُونَ كَيْدًا وَأَكِيدُ كَيْدًا .. آنان دست به نیرنگ میزنند و من نیز به آنان نیرنگ میزنم “

بله … آنان سعی می‌کنند حقایق رو از چشم مردم مخفی دارند ولی خداوند قبلا مکر آنان رو به خودشان برگردانده است. آنان نامی بر نیبیرو نهاده‌اند که در عمق معنای آن تاییدی است بر وجود مبارک قائم (ع) ..

(توضیح.. نیبیرو نام باستانی این سیاره ناشناخته است. نام علمی آن UB313 یا “اریس” میباشد. در صورت استقبال اعضای پیج ، در مورد خصوصیات ویژه علمی این سیاره و خواص آن از این به بعد مطالبی خواهیم نگاشت)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: